Ogłoszenie o naborze na stanowisko Księgowy (umowa o zastępstwo)

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W RADYMNIE zatrudni osobę na stanowisko

Księgowy Spółdzielni Mieszkaniowej w Radymnie.

Zatrudnienie na pełny etat w formie umowy o zastępstwo.

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne średnie lub wyższe,

  • znajomość prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości oraz innych przepisów umożliwiających pracę w zawodzie,

  • doświadczenie w pracy w księgowości,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),

  • samodzielność, dokładność i pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • sprawna organizacja swojej pracy i odpowiedzialność za terminową realizację,

  • chęć do nauki, rzetelność, odpowiedzialność,

  • mile widziana znajomość programu Ada,

Opis stanowiska:

  • weryfikacja formalna i rachunkowa dokumentów księgowych, kwalifikacja pod względem księgowym i podatkowym,

  • księgowanie faktur zakupu, w tym faktur kosztowych,

  • księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych,

  • obsługa mieszkańców Spółdzielni w zakresie opłat,

  • inne prace księgowe związane z obsługą księgową Spółdzielni,

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • list motywacyjny,

  • CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,

  • kserokopie dokumentów potwierdzających poziom i kierunek wykształcenia,

  • kserokopie dokumentów potwierdzających staż zawodowy,

Dokumenty aplikacyjne proszę opatrzyć klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U.z 2018, poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej w Radymnie przy ul. Złota Góra 11A, 37-550 Radymno w terminie do dnia 8 grudnia 2023 r.

O dalszym przebiegu procedury naboru i terminach, kandydaci będą poinformowani telefonicznie, drogą elektroniczną (e-mail) lub odrębnym pismem. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.